SEZON KIDS 2017/2018

MŁAWA START 4 WRZEŚNIA GODZ. 17:00

DZIAŁDOWO START 12 WRZEŚNIA GODZ. 18:00

Poprzez szkolenia Krav Maga, dzieci uczą się jak rozpoznawać powszechne zagrożenia. Szkolenie ma również na celu poprawę ich samooceny, budować szacunek zaufanie i dyscyplinę. Metody IKMF Krav Maga Kids, zwłaszcza w młodszej grupie wiekowej są najczęściej nauczane poprzez zabawy i gry Krav Maga.

Krav Maga Kids Mława Rozpoczecie sezonu

Gry i zabawy pomagają dzieciom rozwijać koordynację; dowiedzieć się, jak należy kierować i wspierać asertywność. Przez te gry dzieci uczą się, jak uniknąć konfrontacji i jak się bronić by później móc uciec.
Dzieci, które trenują Krav Maga dowiedzą się wiele o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Krav Maga uczy ich by doceniać i być dumnym ze swoich osiągnięć podczas nauki nowych technik. Szanować inne dzieci oraz osoby dorosłe.
Krav Maga Kids otwarcie i ostrożnie wyjaśnia scenariusze ataku na dzieci które mogą wystąpić w codziennym życiu, pokazuje różnice pomiędzy zastraszaniem przez kolegów lub przez nieznaną osobę, możliwości reakcji w każdej sytuacji oraz jaka reakcja jest adekwatna do danego zagrożenia.W czasie treningów Krav Maga zdają sobie sprawę, że żaden cel nie jest niemożliwy. W tym procesie dostają również doskonały trening fizyczny! Mogą uderzyć worek treningowy, walczyć z innym studentem pod nadzorem instruktora i dowiedzieć się, że najważniejsze jest rozpoznawanie zagrożeń, prewencja a walka to nie jest dobre rozwiązanie tylko konieczność.
Ćwiczymy tutaj MŁAWA


oraz tutaj Działdowo

Krav Maga KIDS sezon 2017/2018
Tagi:                    
Facebook